Заморожені продукти

Заморожені продукти виготовляються з якісної сировини, яка тестується нашими спеціалістами в сучасних лабораторіях на санітарно-гігієнічні та мікробіологічні показники. Кожен вид продукції виготовляється під строгим контролем професіоналів.
Компанія "Три Ведмеді" активно впроваджує та реалізує інноваційну систему в усьому: якості, смаку, виробництві.
Система управління безпечністю харчових продуктів відповідає вимогам стандарту ISO 22000
Продукція

Дитячі пельмені «Мішутка» виготовлено по жорстким стандартам дитячого харчування з добірних інгредієнтів. Пельмені «Мішутка» - одні з небагатьох заморожених продуктів, які пройшли сертифікацію МОЗ України і дозволені до вживання дітям від 3-х років! Тільки охолоджене м’ясо, яйця та борошно! Охолоджене м'ясо, відсутність барвників та консервантів  - все найкраще для найменших.

Немає нічого важливішого для батьків, ніж їх діти. Ми створювали Мішутку, усвідомлюючи всю  турботу, з якою мами підходять до питання харчування їхніх малюків.  Саме завдяки таким своїм перевагам, як висока якість продукту, унікальна в Україні сертифікація МОЗ, виключно охолоджене дієтичне м'ясо, яке входить до складу пельменів, Мішутка впорався з неймовірно складним завданням і підкорив серця найбільш прискіпливих споживачів - дбайливих мам.   

ПЕЛЬМЕНІ

ПЕЛЬМЕНІ «МІШУТКА» З ОХОЛОДЖЕНИМ М'ЯСОМ ІНДИЧКИ 600 Г

ПЕЛЬМЕНІ «МІШУТКА» З ОХОЛОДЖЕНИМ М'ЯСОМ ТЕЛЯТИНИ 400 Г